İnsan Kaynakları


Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/alpsosyalcom/public_html/ik.php on line 923

 Firmamızda İnsan Kaynakları Yönetimi, hedeflerimize ulaşabilmemiz için gerekli ve yeterli sayıda nitelikli personelin plânlanması, işe alınması, eğitilmesi, geliştirilmesi, motive edilmesi, kariyer yönetimi, sağlık ve güvenlik yönetimi, performans ve ücret yönetimi, işlevlerini yerine getirmektedir. sahip olduğumuz en önemli değerimizin insan kaynağımız olduğu ve hizmetlerimizin kalitesinin ancak çalışanlarımızın başarıları ile mümkün olduğu bilinciyle kurum yönetiminde kilit işlev görevi gören bir yönetim anlayışı benimsenmiş ve insan kaynaklarında temel politikamız yüksek motivasyon üzerine kurulmuştur.

Bu amaçla çalışanların kendi işleriyle ilgili konularda yetki ve sorumluluk almaları, inisiyatif kullanmaları, kısaca kendi işlerinin lideri olmaları desteklenmektedir. Katılımcılık ve ekip çalışması uygulamaları ile işlerin daha hızlı, verimli ve hatasız gerçekleşmesi sağlanır. Çalışanlardan üstün performans beklentisi ise sunulan imkânlar,  iyi bir çalışma ortamı ve motivasyon ile desteklenir.

Firmamız, kurumsal kimliğine yakışır şekilde çalışanların gelişme sürecine katkıda bulunmayı görev edinmiştir. Bu amaçla hizmet içi eğitim, oryantasyon, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, işbaşı eğitimleri ve sertifika programları ile hem çalışanların verimini artırmak hem de işgücü piyasasında nitelikli personellerin yetişmesine olanak sağlamak amacıyla yoğun çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca yönetici ve yönetici adaylarının şirket içinde ve dışında eğitim programları ve seminerlere katılarak özel olarak eğitilmesi ve yetiştirilmesi sağlanmaktadır. 

Firmamızda tüm insan kaynakları uygulamaları yasal çerçevede yapılmaktadır. Çalışanların tüm sosyal hakları eksiksiz ve zamanında ödenmekte ücret dışında ek yardım ve imkânlar sağlanmakta, düzenli performans ölçümleri yapılarak başarılı personellerin ayrıca ödüllendirilmesiyle çalışanların verimliliği daha da artırılmaktadır. İşe alımdan başlayarak bütün aşamalarda insan haklarına tam anlamıyla saygılı davranmamız nedeniyle sektördeki çalışanlar arasında tercih edilen bir kuruluş olmayı, başarımızın en önemli göstergelerinden biri olarak sayıyoruz.

         AMAÇ VE İLKELERİMİZ

 • En nitelikli personelleri firmamıza kazandırmak, bilgi, eğitim ve yeteneklerinden maksimum fayda sağlamak.
 • Çalışanlarımızın, kendilerini kurumun bir parçası olarak hissetmelerini sağlayarak aidiyet duygusu yaratmak ve bu sayede ortak hedefler doğrultusunda hareket sağlamak.
 • Kariyer plânlaması yaparak firmamızın ve çalışanların geleceğine yön vermek, çalışanların da kendi kariyerlerini yönlendirmesini desteklemek.
 • Bütün çalışanlarımıza mümkün olan en yüksek standartlarda, eşit haklar sağlayarak âdil bir kariyer ve ücret politikası oluşturmak, fırsat eşitliği sunmak
 • İnsan odaklı bir hizmet anlayışı ile tüm çalışanlarımıza hoşgörülü, iyi niyetli ve anlayışlı davranmak nezaket kuralları çerçevesinde saygın bir çalışma ortamı yaratmak. Böylece çalışma hayatının kalitesini artırmak ve çalışmayı, cazip hâle getirerek iş gören tatminini ve işçi sağlığını yükseltmek. İş gücü devir oranını düşürmek.
 • Verilen eğitimlerle çalışanların verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, etkin ve verimli çalışmayla üstün performansa odaklanarak işçilik maliyetlerini azaltmak. Firmamızın rekabet gücünü artırmak.
 • Doğru işe doğru insan kaynağını seçmek ve yerleştirmek;kişileri, beceri ve yetenekleri doğrultusunda yönlendirerek uygun görev tanımları belirlemek.
 • İş sağlığı ve güvenliği konusunda gereken tüm tedbirleri alarak iş kazalarını minimum seviyede tutmak.
 • Ekip çalışmasını ve toplam kaliteyi özendirecek çalışmalar yapmak.
 • Sosyal aktiviteler düzenlemek, moral ve motivasyonu artırmak ve örgüt kültürü oluşturmak.


İş Başvuru Formu

KİŞİSEL BİLGİLER
Vesikalık Fotoğrafınız
Ekleyeceğiniz Fotoğraf JPG formatında ve maksimum 200 KB olmalıdır.
* Çalışmak istediğiniz pozisyon
* Ad / Soyad
* T.C Kimlik No
* Doğum yeri / Doğum tarihi /
* Cinsiyet bay     |     bayan
* Medeni hal evli     |     bekar
* Çocuk sayısı kız / erkek
* Askerlik durumu tamamlandı     |    tecilli     |    muaf
* Sürücü belgesi var     |     yok           sınıfı belge
 
İLETİŞİM BİLGİLERİ
* Telefon no
* Cep telefonu
* E-posta
* Adres
 
EĞİTİM BİLGİLERİ
  OKUL ADI BÖLÜMÜ MEZUNİYET DERECESİ
Lise
Önlisans
Lisans
Yüksek Lisans
 
YABANCI DİL BİLGİSİ
DİL ADI İYİ ORTA AZ
 
KATILDIĞINIZ KURS ve SEMİNERLER
EĞİTİMİ VEREN KURUM EĞİTİMİN ADI / KONUSU SÜRE TARİH
 

İŞ DENEYİMLERİNİZ

FİRMA ADI POZİSYON ÇALIŞILAN TARİH ARALIĞI AYRILMA NEDENİ
 
İYİ DERECEDE KULLANABİLDİĞİNİZ BİLGİSAYAR YAZILIM ve OFFICE UYGULAMALARI
 
Programlar
 
LÜTFEN AŞAĞIDAKİ SORULARI YANITLAYINIZ.
Alp Sosyal Hizmetlerin size neler kazandıracağına inanıyorsunuz ?
Lütfen gördüğünüz numaraları alana yazınız 229509
 

Duyurularımız


  Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/alpsosyalcom/public_html/ik.php on line 980
 • İSTANBUL'da İSKİ Genel Müdürlüğü Kartal ve Küçükçekmece Şubelerimizde 03.08.2011 Tarihi İtibari ile Su Sayaçları Okuma, Kesme, Bağlama Hizmetlerimize Başladık

  Alp Sosyal Hizmetler

 • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/alpsosyalcom/public_html/ik.php on line 980
 • Alp Sosyal Hizmetler bünyesinde Alp Rent a Car hizmete girmiştir.05.06.2011 tarihinde Gaziantep Hava Alanında Alp Rent a Car olarak geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

  Alp Sosyal Hizmetler

 • Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/alpsosyalcom/public_html/ik.php on line 980
 • Web sitemiz yenilendi. Yeni yüzümüz ile sizlerleyiz.

  Alp Sosyal Hizmetler

Şuana kadar sayfa gösterimi yapılmıştır.